top of page

המלצות

מאת: אורית טובלי

שמי אורית ואני מתרגלת יוגה לנשים מזה 4 שנים, פעמיים בשבוע, אצל טלי. הייתי רוצה לשתף אתכן בשינויים שחלו בי בזכות שיעורי היוגה הללו. טלי פתחה בפני עולם של אנרגיות טובות, שלווה ורוגע, התבוננות פנימה וראייה חיוביות של היום יום. טלי מעבירה את שיעוריה בצורה מקצועית וייחודית עם תשומת לב אישית, בנוסף אני מטופלת אצל טלי בהילינג, טיפול אשר גרם לי לשינוי מהותי בראיית עולמי. המודעות העצמית שלי התפתחה מאד והשילוב של יוגה וטיפולי הילינג גורם לי להרגיש נפש בריאה בגוף בריא.

מאת: טונה מצ'ורו

שמי טונה, אחרי נסיונות להשתלב בשעוריי יוגה שונים, אך ללא הצלחה מחמת השעמום שלי בשיעורים, הגעתי לטלי. טלי היא המורה שלי ליוגה נשית מזה יותר משנתיים. בחורה מקצועית, נינוחה, נעימה, רגועה ואמינה. היא מצליחה בשיעורייה לרתק טיפוס אנרגטי כמוני, אני נהנית בכל שיעור שלה ומקווה להתמיד בכך.

מאת: עדי גלעדי

שמי עדי בת 23, אני מתרגלת יוגה נשית אצל טלי כשנתיים וחצי. כשהגעתי סבלתי מחרדות, תפקוד לקוי של בלוטת התריס וחוסר תקשורת מוחלט עם הגוף. היום בזכות טלי וסגנון היוגה הייחודי לתקשורת האישה עם גופה, אני מחוברת לעצמי וחזקה נפשית ופיזית יותר מאי פעם.

מאת: עינב נוסנבלט

שמי עינב. הכרותי עם טלי החלה לפני מספר שנים. קיבלתי שעורי יוגה פרטניים בבית ולאחר מכן טופלתי בהיילינג... טלי כבר מזמן אינה רק מורה ומטפלת, היא גם חברה טובה ואוזן קשבת עבורי. אני מתייעצת איתה ומקבלת פרספקטיבה שונה על החיים. למרות הקשיים בחיי- טלי מאמינה בי וגורמת לי לא לוותר לעולם. 

מאת: מאור בן אריה

שמי מאור, בן 21. בשנה האחרונה הגעתי 3 פעמים בשבוע לסטודיו של טלי לתרגול יוגה. לפני שנה החלטתי להתחיל לתרגל יוגה במטרה להתחזק לפני ניתוח מתוכנן במערכת העיכול. במהרה השתפרה בריאותי (בדיקות הדם התאזנו במהירות!) והרופאים הקדימו את הניתוח המתוכנן. לאחר ההחלמה מהניתוח חזרתי לתרגל יוגה באופן קבוע, אשר עזר לי להחלים במהירות שהרשימה אף את הרופאים. אני חולה במחלה המשפיעה על מערכת העיכול ותרגול היוגה הקבוע עוזר לי להתחזק מאוד, לשפר את העיכול ולפוגג מתחים, דבר שעוזר לי לאזן את כל הגוף. מלבד זאת, יציבותי, גמישותי ושרירי התחזקו. זכיתי בספורט בריא לגוף ולנפש ומהנה ביותר, והחשוב מכל, זכיתי להכיר אדם נפלא, את טלי.

מאת: מאשה אסינובסקי

שמי מאשה אסינובסקי, אני בת 55, ציירת ומורה לציור.  אני לומדת יוגה אצל טלי מור כבר 3 שנים. לפני שהתחלתי ללמוד אצל טלי לא עשיתי שום התעמלות. לא הייתי קשורה לספורט בכלל וגם ידעתי שהגמישות שלי שואפת לאפס. אני סובלת מכאבי גב תחתון כרונים (שטיפלתי בלי סוף ובלי הרבה תוצאות)  ותופעות של גיל המעבר. כל אלה הביאו אותי למחשבה שאני חייבת להתחיל איזושהי פעילות גופנית. הגעתי לטלי! מאז, אני מגיעה לשיעורים שלה פעמיים בשבוע ומקווה להגיע עוד הרבה שנים. אני מבינה עכשיו מהו קשר עם הגוף שלי, מה זה שקט בגוף. אני מרגישה הרבה יותר טוב וכל פעם מתלהבת מחדש- כמה אפשר להספיק בשעה ורבע של שיעור ועד כמה התרגול משנה לי את התחושה בגוף.

טלי מאוד מקצועית ורצינית. השיעורים מאד מיוחדים וחוויתיים תמיד. אין שיעור פחות טוב מהאחר, כל שיעור הוא מצוין. השקט והאהבה של טלי לתלמידים שלה, האכפתיות והאמפתיה שלה, והכח שהיא מוצאת לתת תמיד תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמידה שלה- אני מאחלת לכל אישה, במיוחד בגיל המעבר, לחוות את שיעורי היוגה אצל טלי מור.

מאת : נעמי קליין בן-עמי. מורה ליוגה לילדים ויוגה תרפיה.

התחלתי לתרגל יוגה נשית ויוגה לנשים בהריון אצל טלי מור במהלך ההריון השני שלי. מיד הרגשתי בעוצמה וברכות של התרגול עם טלי. קודם כל גיליתי בשיעורי יוגה שלה את רצפת האגן שלי. התרגול חיזק אצלי את שרירי קרקעית האגן, ולימד אותי לנשום נכון. שנית, השיעורים של טלי עזרו לי לעבור תהליכים רגשיים בזמן ההיריון. בנוסף, תרגול יוגה להריון תרם לי פלאות בלידה עצמה. בזכות המיקוד בנשימה ובתנועתיות האגן, הצלחתי ללדת את אלדד בשבוע 36 עם רעלת הריון, בלידה טבעית ללא עזרת אפידורל או אלחושים! שישה שבועות אחרי הלידה חזרתי לתרגל יוגה נשית אצל טלי. היא מאוד עזרה לי למצוא את האיזון הפיזי והנפשי הנדרשים לאחר משכב הלידה. התרגילים נתנו לי טונוס לשרירי רצפת האגן וחיזקו את שרירי הבטן. חוץ מהתובנות הפיזיות, טלי תמיד מלווה כל אחת ואחת, תומכת נפשית, מחבקת באהבה גדולה ונותנת תשומת לב אישית. כתלמידה וכאישה, אני מאוד ממליצה לכל אישה בכל שלב חייה לתרגל יוגה נשית אצל טלי מור. טלי תודה! 

מאת: ויוי מנטל

שמי מנטל ויויאן, התחלתי לתרגל יוגה אצל טלי לפני כ-4 שנים ומאז אני פשוט מאוהבת. 

מאוהבת ביוגה ומאוהבת בטלי שלימדה אותי לאהוב יוגה ולנשום נכון. הקול השליו והמדהים שלה מכניס אותי תוך כמה דקות של הרפיה לעולם קסום ושקט. בתחילת כל שיעור טלי נוהגת לחבק חיבוק ענק ועוטף, חיבוק שכבר ממנו אני שואבת המון אנרגיה.

טלי יודעת להעביר לתלמידים את האהבה הענקית שלה ליוגה בצורה שלווה ונעימה עם המון חן. באופן אישי היוגה מסייעת לי המון להתגבר על הרבה בעיות ובזכות צורת הלימוד של טלי אני משתדלת לנשום נכון ביום יום, ולוקחת מהתרגול תנוחות המתאימות לתרגול בבית. לא משנה כמה קשה לפעמים במהלך השיעור, כל שיעור מתחיל בחיבוק ענק ומסתיים בחיבוק עוד יותר ענק, מה שנותן לי כוח עד לשיעור הבא. אני מקווה שלעולם לא אפסיק לתרגל ובכל הזדמנות שיש לי אני ממליצה בחום על השיעורים של טלי.

bottom of page